EKOPRIM istota stavby

EKOPRIM istota stavby, s.r.o.

Naša spoločnosť je najkomplexnejším dodávateľom materiálov v celom spektre stavebníctva v Prešovskom kraji. Tovar dodávame pre rôzne druhy počnúc začiatkom až po ukončenie stavby.

Ekoprim istota stavby Začíname prvou etapou, dovozom kameniva potrebných frakcií, následne dodávkou betónu a potrebných kari sietí a roxorov a ostatného hutného a PVCU materiálu pre kanál. Následne našimi nákladnými autami s mechanickou rukou dopravíme stavebný materiál pre hrubú stavbu, zabezpečíme potrebné rezivo. Pokračujeme dodávkou materiálov pre strechy.

Po uzavretí hrubej stavby výplňami okenných a dverných otvorov prichádza druhá etapa, t.j. realizácia technického zabezpečenia budovy. V tejto etape splníme zákazníkovi skoro akékoľvek želanie ohľadom požadovaných materiálov a značiek. Jedná sa o dodávku tovarov pre kanalizačné rozvody, rozvody vody, a kúrenia, zdroja vykurovania a ohrevu teplej úžitkovej vody. V tretej etape zabezpečíme pre zákazníkov materiály pre zateplenie a povrchovú úpravu interiéru a exteriéru stavby. Štvrtá etapa znamená terénne úpravy a s tým spojené vaše predstavy o krásnom okolí rodinného domu, čiže, zámková betónová dlažba, obrubníky a s tým spojené podružné materiály.

Vykonávanie týchto činností vám spríjemní naša predajňa železiarskeho tovaru, v ktorej nájdete niekoľko tisíc drobností potrebných dennodenne pri akejkoľvek stavebnej činnosti.
Veľkou devízou našej spoločnosti sú pracovníci, ktorí počas dlhých rokov práce v tejto oblasti nadobudli nezaplatiteľné skúsenosti a pomôžu vám vo väčšine situácii svojimi radami. Verte, že svojim ochotným a obetavým prístupom pomohli už nejednému staviteľovi v jeho strastiach.

Aby mohla vaša stavba nerušene napredovať, je našou povinnosťou mať pre vás dostatok tovaru skladom, aby ste mohli kedykoľvek prísť a nakúpiť, čo potrebujete. Naše dlhoročné skúsenosti nás naučili, aby sme boli pre vás vždy pripravení. Sklady so skladovou plochou cca 4.000 m2 sú plné tovaru, aby sme splnili požiadavky veľkého množstva našich odberateľov.
Nie nepodstatnou výhodou komplexného nakupovania v našej spoločnosti je okrem širokého sortimentu tovarov aj výrazné cenové zvýhodnenie pri nákupe tovaru komplet pre vašu stavbu.
Následne sa stávate ďalším spokojným užívateľom svojho nového domova, ktorých vás je za cca 18 rokov nášho pôsobenia už niekoľko tisíc. :)

Keďže našimi zákazníkmi nie sú len spokojní stavitelia rodinných domov, je treba spomenúť, že veľkú časť našich odberateľov tvoria väčšie, či menšie stavebné, kúrenárske, inštalatérske firmy realizujúce rôznorodé stavby na ktorých sa zúčastňujeme ako dodávatelia materiálov. Jedná sa o dodávky tovarov pre stavby bytoviek, inžinierskych sietí, investičnej bytovej výstavby, kotolní apod.
Keďže sa v súčasnom období možnosti a zvyklosti nakupovania menia a hlavne mladšia generácia čoraz viac využíva dostupnosť a možnosti internetu, prehliadačov a čoraz väčšie množstvo e- shopov, umožňujeme aj my využívať našim zákazníkom náš e – shop, v ktorom je ponúkaná možnosť nákupu väčšiny našich tovarov. Tovar po správnom vyplnení objednávky dokážeme dopraviť k zákazníkovi prakticky kdekoľvek.
Podrobnejšie informácie o konkrétnych značkách tovarov, ktoré pre vás zabezpečujeme a výrobcoch, ktorí tvoria portfólio našej spoločnosti sa viac dozviete v jednotlivých podsekciách, resp. v e – shope.

EKOPRIM istota stavby, s.r.o. ,
Strojnícka 17, 080 01, Prešov
IČO: 50812068
DIČ: 2120483134
IČ DPH: SK 2120483134
Č. ú. : SK3711110000001426777006
SK8375000000004024520404


EKOPRIM istota stavby zverejnené: 29.5.2017